O nas...

W roku szkolnym 2017/2018 rozpoczynamy naukę  w reaktywowanej Szkole Podstawowej nr 5 z wygaszanymi oddziałami gimnazjalnymi. W naszej placówce jest 7 oddziałów- dwie klasy pierwsze, klasa czwarta oraz cztery oddziały wygaszanego gimnazjum. Są to:

KLASA 1A- wychowawca Jolanta Malczyk

KLASA 1B- wychowawca Agata Siemek- Pająk

KLASA 4A- wychowawca Katarzyna Paluch

KLASA 2A gimnazjum- wychowawca Anetta Świerczek- Sumera

KLASA 2B gimnazjum- wychowawca Monika Kwiatkowska

KLASA 3A gimnazjum- wychowawca Aleksandra Stefańska

                                                                                                                                                                                                                                                KLASA 3B gimnazjum- wychowawca Dariusz Wcisło