Uczniowie klasy 4a Wojtek Ściebura i Oliwier Wolak zdobyli I miejsce w powiatowym konkursie matematycznym "Czar Par". Układali tangramy, rozwiązywali łamigłówki i krzyżówki. Okazali się najlepsi - brawo! Życzymy dalszych sukcesów!

16 października 2018 r. odbył się Turniej Tauron Junior Cup 2018, na 40 drużyn trenujący w AP Champions Chrzanów rocznik 2010, wygrywając w swojej grupie eliminacyjnej znaleźli się w ósemce najlepszych drużyn (nasi uczniowie klasy 2 b Wojciech Jarosiński i Miłosz Ziarnik) wygrywając tym samym bilet do wielkiego finału, który odbędzie się w styczniu 2019 roku. Gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów!

Nasi uczniowie z czwartej klasy Kamil Kozioł i Michał Kamieniarz zdobyli wyróżnienie w powiatowym konkursie "Matematyczny Czar Par". Byli bezkonkurencyjni w układaniu tangramu na czas. Zanim sędziowie zdążyli włączyć zegar, Michał z Kamilem już ułożyli zadany tangram.

20 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Myślachowicach została rozegrana II Powiatowa Gra w Super Farmera, a ponadto odbył się konkurs na prezentację najlepszego przebrania Super Farmera pod hasłem "NAJLEPSZY SUPER FARMER TO JA". W grze oraz konkursie wzięli m.in. udział trzej uczniowie z naszej szkoły: Mikołaj Sporek, Kacper Kijak i Adam Sobczyk. Mikołaj Sporek zajął II miejsce w konkursie na najlepszy strój Super Farmera. Gratulujemy!!!