ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI to czas radości i pojednania, doskonała okazja do spotkań w rodzinnym gronie. Uczniowie naszej szkoły zaprosili dziś swoich najbliższych na przedstawienie jasełkowe. Gimnazjaliści oraz ich młodsze koleżanki i koledzy z klas pierwszych ,,królowali'' na scenie kościoła parafialnego w Sierszy. Serdecznie dziękujemy Ks. prałatowi Stanisławowi Krzysikowi za gościnę oraz słowo przewodnie. Gratulujemy artystom oraz opiekunowi i reżyserowi przedstawienia ks Adamowi Aleksandrowiczowi udanego występu.

fotoreportaż

27 stycznia odbyła się kolejna wycieczka turystyczna Klubu Turystyki Górskiej i Regionalnej działającego w naszej szkole. Tym razem udaliśmy się eksplorować jaskinie leżące w Dolinie Będkowskiej oraz Dolinie Kluczwody w Parku Krajobrazowym "Dolinki Krakowskie". Pomimo mocno niekorzystnej pogody udało nam się przeżyć rewelacyjny, pełen przygód dzień. W pierwszej kolejności odwiedziliśmy Dolinę Będkowską gdzie eksplorowaliśmy Jaskinię Dziewiczą, zobaczyliśmy wejście do trudniejszej Jaskini Małotowej a następnie piliśmy wodę z prawdziwego wywierzyska. Kolejne atrakcje to skała o nazwie Dupa Słonia oraz unikalny pomnik przyrody Wodospad Szum. Po przejechaniu do Doliny Kluczwody nastąpiły kolejne atrakcje Jaskinia Dzika i Mamutowa, w której zrobiliśmy ognisko i zjedliśmy pyszne kiełbaski. Dziękujemy wszystkim za wycieczkę i zapraszamy na kolejne wyjazdy. Organizatorami byli panowie Dariusz Wcisło oraz Robert Łączka.

fotoreportaż

Od 30 stycznia uczniowie klas pierwszych oraz czwartej będą korzystać z odnowionych i nowo wyposażonych przebieralni. Remont wykonano dzięki dotacji z Urzędu Miasta. Oficjalnego otwarcia dokonali uczniowie klas pierwszych w obecności z-cy Burmistrza Jarosława Okoczuka. Uczniom towarzyszyli Rodzice i zaproszeni goście- Dyrektor Trzebińskiego Centrum Administracyjnego Andrzej Miranowicz, Panie Radne Barbara Dębiec i Ewa Siemek. Jak się podobało? Uśmiechnięte buzie mówią same za siebie...

XVI JUBILEUSZOWY GMINNY KONCERT KOLĘD w Mloszowej już za nami. Uczennice klas pierwszych Katarzyna Sarrnik oraz Katarzyna Zielonka wspaniale zaprezentowały się na scenie, śpiewając jedne z najpiękniejszych polskich kolęd. Gratulujemy udanych występów.